Rozwiązania Microsoft dla Edukacji, w tym Windows 10 Pro, urządzenia Shape the Future, Office 365 oraz Microsoft Teams

Data:

27.10.2020

Godzina:

11.15

Gdzie:

Microsoft Teams

Opis:

Zapraszamy na webinar, w którego trakcie Konsultant Microsoft ds. Edukacji przedstawi rekomendowanie rozwiązania dla szkół, a także, dlaczego standaryzacja technologii jest potrzebna. Wytłumaczy, dlaczego warto wybierać dedykowane urządzenia dla szkół z Windows 10 Pro oraz jak najlepiej zarządzać urządzeniami i usługami w szkole. Dodatkowo przedstawi platformę Office 365 Education oraz Microsoft Teams, które są wykorzystywane przez szkoły do nauki w trybie offline, hybrydowym i zdalnym.

Prowadzący:

Artur Rudnicki, Konsultant Microsoft ds. Edukacji

Konsultant Microsoft dla Edukacji, Wicedyrektor w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu.

Nauczyciel przedmiotów informatycznych (systemy operacyjne, sieci komputerowe) w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, od 2003 roku zastępca dyrektora.

Jest organizatorem cyklu ogólnopolskich konferencji dla dyrektorów szkół i nauczycieli na temat: „Nowoczesne technologie IT w cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Od 205 roku szkolny lider w programie Microsoft dla Edukacji, gdzie szkoła uzyskała tytuł Microsoft Showcase School (szkoła została włączona do grona najbardziej innowacyjnych szkół z całego świata).

Zdobył tytuł Microsoft Innovative Expert Educator Fellow oraz Master Trainer. Pełni rolę egzaminatora egzaminu maturalnego z informatyki oraz egzaminu w zawodzie technik informatyk. Od czterech lat jest powoływany jako przewodniczący zespołu egzaminatorów przez OKE Warszawa do prac komisji, która sprawdza praktyczny egzamin w zawodzie technik informatyk. Jest autorem komentarzy do rozwiązań publikowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w zawodzie technik informatyk. Posiada tytuł MCP (Microsoft Certified Specialist), MOS (Microsoft Office Specialist) oraz MCE (Microsoft Certified Educator). Pracuje i rozwija serwerowe rozwiązanie dla szkół, tzw. Cloud Collection. Zainteresowania: mocna muzyka, sport (w szczególności piłka ręczna), nowe technologie.

© 2020 Acer Inc.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.