Acer Elite – nagrody dla Ciebie!

Data:

30.03.2021

Godzina:

10.00

Opis:

Rabat 25% czy obecność na ceneo.pl ze specjalnym oznaczeniem partnera Acer? To i więcej na naszym spotkaniu! Serdecznie zapraszamy Was na kolejny już webinar Acer Academy. Tym razem, wraz z szefem sprzedaży Patrykiem Roszko, porozmawiamy o naszym programie partnerskim na rok 2021, pokażemy co się w nim zmieniło oraz jak z niego korzystać, aby czerpać z tego jak najwięcej korzyści. Bądźcie z nami w ostatni wtorek marca.

Prowadzący

Łukasz Hoffmann

Training and Development Manager. Z firmą Acer związany jest od 2011 roku. W latach 2012-2019 zarządzał projektem Specjalista Marki, rekrutując oraz szkoląc przyszłych pracowników działów sprzedaży i marketingu w Acer. Od początku kariery w Acer, odpowiedzialny za szkolenia w obszarze produktów konsumenckich.

Patryk Roszko

Patryk Roszko - product business unit manager w Acer Polska. Ukończył studia w IMD Business School oraz London Business School. Pracuje w Acer Polska od 2009 roku. Wcześniej zajmował stanowiska distributor sales executive’a oraz peripherial business unit managera. Od początku 2016 roku, jako product business unit manager, jest odpowiedzialny za różne obszary biznesowe Acer Polska, w tym m.in. wyniki sprzedażowe oraz zarządzanie produktami Acer w Polsce. Satysfakcję zawodową daje mu przede wszystkim zadowolenie klientów płynące ze wspólnie rosnącego biznesu. Najważniejsze jest dla niego miłe słowo i uznanie za pracę docenianą przez Partnerów Acer. Prywatnie gra w amatorskiej drużynie piłkarskiej PREDATOR oraz zdobywa kolejne osiągnięcia na wirtualnych boiskach w grze FIFA.


Zarejestruj się, aby wziąć udział.

Rejestracja

© 2020 Acer Inc.
Strona jest przystosowana do wyświetlania w przeglądarce Microsoft Internet Explorer 9 lub wyższej, oraz najnowszych wersjach przeglądarek Google Chrome i Mozilla Firefox.